800-32-BK-N
Fabrikant:
Voile
Fabrikant nummer:
800-32-BK-N
Productinformatie "Voile Straps® - 32” Nylon Buckle"
Voile Nylon Buckle Straps. 81cm lang
De beste bikepacking straps. Elastich en onverwoestbaar.
Specs:
- Bruikbare lengte voor alle maten tussen de : 5.5in — 29.7in / 14cm — 75.3cm