800-25-OL-N
Fabrikant:
Voile
Fabrikant nummer:
800-25-OL-N
Direct beschikbaar:
3
Productinformatie "Voile Straps® - 25” Nylon Buckle"
Voile Nylon Buckle Straps. 63cm lang
De beste bikepacking straps. Elastich en onverwoestbaar.
Specs:
- Bruikbare lengte voor alle maten tussen de : 5.1in — 22.4in / 13cm — 57cm